KURUCU HAKKINDA

İlahi Sistem Şifa Terapisi'nin (Deep System® Healing Therapy) kurucusu olan Hülya Kavuzlu, 2015'de yaşadığı İlahi Sistem'in inisiasyonu ile Nur & Sevgi frekansının değişim, dönüşüm, iyileşme, şifa gücünü terapi olarak uygulamaya başlamıştır. Bu yıllarda yaptığı seanslarda insanlardaki hastalıkların, psikolojik sorunların, hayatlarını tıkayan korkuların giderilmesi, kişilerin bilmedikleri sorunlardan kurtulmalarına vesile olması ile bu şifa çalışması her danışan tarafından ilgi görmüş ve yaygınlaşmaya başlamıştır. İlahi Sistem Şifa Terapisi, bu seans ile karşılaşanların şaşkınlığı ve ilgisi ile bilinmeye ve ilgi görmeye devam etmiş kişilerin bu tekniği öğrenmek istemeleri nedeni ile 2016'da İlahi Sistem Şifa Terapisinin eğitimleri verilmeye başlanmıştır.  Türkiye  genelinde çok sayıda terapistler, eğitmenler bulunmakta ve Nur & Sevgi şifası olan bu tekniği uygulamakta

ve anlatmaktadırlar. Halen İlahi Sistem Şifa Terapisinin Terapistlik ve Eğitmenlik Eğitimleri Türkiye'nin her yerinde ve yurt dışında pek çok ülkede devam etmektedir.   

  

Hülya Kavuzlu, Adana'da dünyaya geldi. Üniversite öğrenimi dahil tüm öğrenimini Adana'da tamamladı Lisans programı Kimya alanında yaptı, Preston Universitesi'nde Yöneticiler için Tezli Yüksek Lisans (eMBA) yaparak Uluslararası İşletme Masterı oldu. Şu anki yaşantısından önce Kariyer hayatına, daha 23 yaşında iken Türkiye'de ve Dünya'da kendi segmentinde lider olan bir Amerikan Firmasında Üretim - Kalite - Kalite Sistem Mühendisi olarak başladı çok kısa süre içinde burada yönetici oldu.Türkiye'nin kendi segmentinde lider olan farklı firmalarında da 9 yıl Üretim, Kalite, Ar&Ge, Kalite Sistem alanlarında yöneticilik yaptı.

 

Genç yaştaki kariyer hayatındaki başarılarının yanı sıra çocukluğundan beri insana olan sevgisi ve yaşam denilen vizyon hayatın gizemini fark etmesi üzerine psikoloji, felsefe, kuantum, meditasyon, yoga, din, spiritüel, tasavvuf alanlarında araştırmalarda bulunmuş kendini bu alanlarda sürekli geliştirmiştir. İlk aydınlanmasını 15 yaşında iken yaşamış ve 15 yaşından itibaren sürekli insanlara ilim ve hakikat bilgilerini anlatmakta ve yaşamış olduğu bu aydınlanma deneyiminin ardından kendinde açığa çıkan farkındalıkları, yaşadığı ilmi bilgileri aktarmaya devam etmektedir. Yine aynı dönemlerde (1990'lı yıllarda) Kur'an-ı Kerim üzerinde çalışmış yanı sıra mantra, meditasyon, yoga ile karşılaşmış ve spiritüel yolculuğuna devam etmiştir. Yaklaşık 21 yıldır yaşadığı aydınlanma, spiritüel konularla ilgili yapmış olduğu araştırmalar sonucunda elde ettiği kazanımlarını 2010 yılında profesyonel mecraya taşıyarak belgelendirmiştir. 2010'dan bu yana Şifacılık ve Terapistlik Eğitmenliği, Kişisel ve Spiritüel Gelişim Rehberliği, Kuantum Eğitmenliği yapmakta, İlahi Sistem ve Hakikat seminerleri, eğitimleri vermektedir. Seminerlerinde ve bireysel seanslarının dışında daha fazla kişiye ulaşabilmek ve çok sayıda kişinin bilinçlenmesi ve şifalanmasını sağlamak için görsel medyada (televizyonda) da Kişisel Gelişim Programlarına katılmıştır.

İnsanları bilinçlendirmeyi misyon edinerek 2014'de yaşam kaynağını öğrenmelerini sağlayacak, insanlara şifa sunulacak, bütünsel gelişimlerini sağlayacak bir platform olması arzusu ile kendi şirketini kurmuştur.

 

Uzmanlık Alanları; Kuantum, Şifacılık, Trans, Beyin ve Bilinçaltı, Psikoterapi, Genel Psikoloji, Temel Psikoloji, Temel Klinik Psikoloji, Kişilik Psikolojisi, Parapsikoloji, Nefes Terapisi, Psikolojik ve Ruhsal Rahatsızlıklar, Bedensel Hastalıklar, Hipnoz / Telkin'dir.

 

Şu anda kendi geliştirmiş olduğu İlahi Sistem Şifa Terapistliği Eğitimi vermekte Eğitmen ve Terapistler yetiştirmektedir. Bununla birlikte Rüyada Terapi, İlahi Sistem Şifa Terapistliği, Uzmanlık Eğitmenliği, Kişisel & Spiritüel Gelişim Rehberliği yapmaktadır. Kendine özgü teknikler ve bilinen teknikler ile bireylerin ruhsal ve kişisel gelişimlerine, hayat amaçlarına ve farkındalıkla yaşamalarına rehberlik etmektedir. Bu farkındalık yaratmada, herkese ulaşmayı amaçlaması ile Seminerler, Workshoplar, Eğitimler ve Tv programları yapmakta ve bilgilerini bir araya getirdiği kitaplar yazarak paylaşımlarını devam ettirmektedir.

© by  Rönesans Gelişim Akademi