dsht®

İLAHİ SİSTEM ŞİFA TERAPİSİ 

TERAPİSTLERİ

DSHT® Terapistleri Türkiye merkezli olarak tüm Dünya genelinde bulunmaktadır. Bulundukları ülke&şehir ile hangi DSHT® Terapisti olduğunu harita üzerinde tıklayarak görebilirsiniz. Listede yer alan isimler DSHT® Terapistlerimizdir. 

 

Terapistinizin bilgisine harita üzerinden il bazında ulaşabileceğiniz gibi aşağıdaki şekilde terapistinizin hangi branşta yetkinlik kazandığını da görebilirsiniz.

 

Terapistlerimiz DSHT® branşlarından bir veya bir kaçının terapisti olabileceği gibi tüm alanlarda yetkinlik kazanarak DSHT® Terapisti de olabilir. Örneğin bir terapistimiz yalnızca DSHT® Trans Terapistliğinde yetkinlik kazandığından DSHT® Trans Terapisti olarak anılır, bir diğer terapistimiz tüm branşlarda yetkinlik aldığından DSHT® İlahi Sistem Şifa Terapisti olarak anılmaktadır. Diğer branşlardaki terapistlerimiz de benzer mantıkla isimlendirilirler.

 

Aşağıda yer alan isim listelerinde branş bazında Terapistinizin bilgisine ulaşabilirsiniz. ''DSHT® İlahi Sistem Şifa Terapisti'' listesinde DSHT®'nin tamamında yetkili ve yetkin terapistlere ulaşabilirsiniz.

Verilen bilgiler 2018 yılı güncellemesidir. Güncel bilgi için bizlerle temasa geçebilirsiniz. 

© by  Rönesans Gelişim Akademi