top of page

dsht®
İLAHİ SİSTEM NUR ŞİFASI 
UYGULAYICILARI

DSHT® Uygulayıcıları Türkiye merkezli olarak tüm Dünya genelinde bulunmaktadır. Bulundukları ülke&şehir ile hangi DSHT® Şifacısı olduğunu harita üzerinde tıklayarak görebilirsiniz. Listede yer alan isimler DSHT® Şifacılarımızdır. 

 

Terapistinizin bilgisine harita üzerinden il bazında ulaşabileceğiniz gibi aşağıdaki şekilde terapistinizin hangi branşta yetkinlik kazandığını da görebilirsiniz.

Uygulaycılarımız DSHT® branşlarından bir veya bir kaçının uygulayıcısı olabileceği gibi tüm alanlarda yetkinlik kazanarak DSHT® Şifacısı da olabilir. Örneğin bir öğrencimiz yalnızca DSHT® Trans Uygulayıcılığında yetkinlik kazandığında DSHT® Trans Uygulayıcısı olarak anılır, bir diğer öğrencimiz tüm branşlarda yetkinlik aldığında DSHT® İlahi Sistem Şifa Nur Şifacısı olarak anılmaktadır. Diğer branşlardaki uygulayıcılarımız da benzer mantıkla isimlendirilirler.

 

Aşağıda yer alan isim listelerinde branş bazında uygulayıcıların bilgisine ulaşabilirsiniz. ''DSHT® İlahi Sistem Şifa Uygulayıcıları'' listesinde DSHT®'nin tamamında yetkili ve yetkin şifacılara ulaşabilirsiniz.

Verilen bilgiler 2018 yılına ait bilgidir. Daha güncel bilgi için bizlerle temasa geçebilirsiniz. Şifa hizmeti alacağınız şifacınızın Hülya Kavuzlu tarafından yetkilendirilmiş, onaylanmış sertifikasını görmenizi öneririz. Bunun dışındaki hiç bir sertifikanın geçerliliği bulunmamaktadır. 

bottom of page